נעצרה המכירה של שם המתחם היקר בעולם Sex.com
הנושים של שם המתחם היקר בעולם Sex.com עצרו את המכירה הפומבית במסגרת עיקול שהיתה מתוכננת להיום על ידי המלווים והגישו בקשה לפשיטת רגל.

הנושים Washington Technology Associates, iEntertainment, AccountingMatters.com של חברת Escom אשר שילמהו בשנת 2006 14 מיליון דולר תמורת שם המתחם הגישו את הבקשה לפשיטת רגל אתמול בקליפורניה וטענו כי שם המתחם שווה הרבה יותר מ 10 מיליון דולר וכי הצעתו במכירת עיקול מוזילה את שוויו.

לאחרונה דיוחנו כי בהתכנסות של מועצת המנהלים של ה ICANN (החברה המסדירה את רישום שמות המתחם והכתובות באינטרנט) שהתקיימה בניירובי ביום שישי האחרון, נדחתה פעם נוספת ההחלטה בנושא הוספת סיומת XXX עבור אתרי פורנו.

ולפני כשנה, חברת סרטי הפורנוגרפיה Digital Playground of Chatsworth מקליפורניה, טענה כי היא טבעה את המושג "virtual sex " בשנת 1994, ולכן היא אמורה לקבל את הזכויות לשם המתחם virtual sex .com .

WIPO פסקה אומנם כי עיצוב האתר virtual sex .com דומה מדי לסימן המסחרי של Digital Playground of Chatsworth אך בכל זאת פסקו לטובת Network Telephone Services כי מצאו שאין הגיון בכך ש Digital Playground of Chatsworth הגישו את התביעה כ 14 שנה לאחר רכישת שם המתחם.

בעבר אף דיווחנו כי אדם שעשה מיליוני דולרים שלא כדין מאתר הפורנוגרפיה sex .com ונמלט למקסיקו, ביקש ביום שני משופט למחוק את החוב של 65 מיליוני הדולרים שהוא חייב לבעל הזכויות של sex .com.© כל הזכויות שמורות